19 vietų mažųjų autobusų pirkimas
TED · 606063-2026Contract noticeCloses in 29 days · 2026-10-02
Buyer
NameValstybės sienos apsaugos tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
CountryLT
Published2026-09-03
Deadline2026-10-02
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Valstybės sienos apsaugos tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| UAB Telekonta | 1 | €1,018,910 | 2026-05-06 |
| Tokvila | 1 | €125,204 | 2026-07-28 |
| UAB "Martonas" | 1 | €103,306 | 2026-06-17 |
| AF motors | 1 | €40,210 | 2026-06-16 |
CPV codes
34120000 Transport equipmentDescription
Perkančioji organizacija numato įsigyti 3 vnt. M2 kategorijos B klasės mažuosius autobusus, skirtus trečiųjų šalių piliečių vežimui.