Dostawa wodoru w okresie 12 m-cy dla Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Rzeszowie S.A.
TED · 602539-2026Contract noticeCloses in 13 days · 2026-09-14
Buyer
NamePrzedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Rzeszowie Spółka Akcyjna
CountryPL
Published2026-09-01
Deadline2026-09-14
Value
Estimated—
Awarded—
CPV codes
24111600 Chemical productsDescription
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wodoru, który powinien być dostarczany sukcesywnie w miarę potrzeb Zamawiającego za pomocą naczep z butlami lub cylindrami MEGC, które mają służyć jako dodatkowy magazyn sprężonego wodoru, na potrzeby taboru autobusowego użytkowanego przez Zamawiającego. Pełny zakres zamówienia obejmuje zamówienie podstawowe oraz opcję. Szczegółowy opis zawiera załącznik do SWZ. W ramach zamówienia podstawowego: dostawa paliwa wodorowego w ilości 25 000 kg (gwarantowana ilość w trakcie realizacji zamówienia). W ramach prawa opcji: dostawa paliwa wodorowego w ilości do 10 000 kg.