Kuģu ekspluatācijā radīto MARPOL 73/78 konvencijas I pielikuma atkritumu apsaimniekošana Liepājas ostā
TED · 610207-2026Contract noticeCloses in 31 days · 2026-10-05
Buyer
NameLiepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde
CountryLV
Published2026-09-04
Deadline2026-10-05
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| SIA "A-Land" | 1 | €3,879,138 | 2026-09-01 |
Full buyer profile: what Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde buys and who wins it →
CPV codes
90000000 Sewage, refuse, cleaning & environmentalDescription
Kuģu ekspluatācijā radīto MARPOL 73/78 konvencijas I pielikuma atkritumu apsaimniekošana Liepājas ostā