Εργασίες για δημιουργία αιθουσών υψηλής τεχνολογίας στη ΔΜΤΕΕΚ - ΕΚΤ21-26
TED · 605191-2026Contract noticeCloses in 44 days · 2026-10-16
Value
Estimated€563,000 · 563,000 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και Νεολαίας in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Ν. ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΑΙ ΥΙΟΙ ΛΙΜΙΤΕΔ | 1 | €6,501,000 | 2026-05-07 |
Full buyer profile: what Υπουργείο Παιδείας Αθλητισμού και Νεολαίας buys and who wins it →
CPV codes
45000000 Construction workDescription
Εργασίες για δημιουργία πέντε (5) αιθουσών υψηλής τεχνολογίας στη ΔΜΤΕΕΚ σε πέντε (5) ΤΕΣΕΚ παγκύπρια, όπως περιγράφεται αναλυτικά στα Έγγραφα Διαγωνισμού. Το έργο υλοποιείται στο πλαίσιο του Προγράμματος Πολιτικής Συνοχής «ΘΑλΕΙΑ 2021-2027» με τη συγχρηματοδότηση της ΕΕ.