Zvejas kuģu noma vides un ihtiocenožu izpētei
TED · 610954-2026Award noticeawardedNo deadline given
Buyer
NamePārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts "BIOR"
CountryLV
Published2026-09-04
Deadline—
Value
Estimated—
Awarded€27,600 · 27,600 EUR
WinnerSIA "ZVEJNIEKU KOMPĀNIJA "GRIFS""
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts "BIOR" in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VERĢI" | SIA "BALTICFISH" | Liepājas rajona Pāvilostas pilsētas zvejnieku saimniecība "KAIJA" | 1 | €182,100 | 2026-05-18 |
CPV codes
63726700 Supporting transport; travel agenciesDescription
Zvejas kuģu noma vides un ihtiocenožu izpētei