Доставка на апаратура за профилактика и диагностика - Открит ЯМР с фарадеев кафез, магнитно екраниране и компенсационна система
TED · 607367-2026Contract noticeCloses in 32 days · 2026-10-05
Buyer
NameДИАГНОСТИЧНО - КОНСУЛТАТИВЕН ЦЕНТЪР V ВАРНА - СВЕТА ЕКАТЕРИНА ЕООД
CountryBG
Published2026-09-03
Deadline2026-10-05
Value
Estimated€500,043 · 500,043.46 EUR
Awarded—
CPV codes
33113110 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Доставката на апаратура за профилактика и диагностика включва открит ЯМР с фарадеев кафез, магнитно екраниране и компенсационна система. Предметът на поръчката включва следните основни и съпътстващи дейности, необходими във връзка с изпълнението 1.1.1. Доставка; 1.1.2. Монтаж; 1.1.3. Въвеждане в експлоатация; 1.1.4. Обучение за работа на специалисти на Възложителя; 1.1.5. Гаранционен сервиз.