Reaģentu, kalibratoru, kvalitātes kontroles materiālu un palīgmateriālu iegāde Randox automātiskajām un pusautomātiskajām analizēšanas sistēmām
TED · 611659-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated—
Awarded€300,000 · 300,000 EUR
WinnerSabiedrība ar ierobežotu atbildību "BIOMARK"
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Rīgas Stradiņa universitāte in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| SIA "Arbor Medical Korporācija" | 9 | €466,689 | 2026-08-19 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Exomedica" | 5 | €197,000 | 2026-07-08 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "A-septic" | 4 | €23,925 | 2026-06-26 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Saint-Tech" | 4 | €19,791 | 2026-07-30 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Labochema Latvija" | 3 | €716,950 | 2026-08-19 |
Full buyer profile: what Rīgas Stradiņa universitāte buys and who wins it →
CPV codes
33000000 Medical equipment & pharmaceuticals33696000 Medical equipment & pharmaceuticals33696500 Medical equipment & pharmaceuticals33694000 Medical equipment & pharmaceuticals33790000 Medical equipment & pharmaceuticals38000000 Laboratory, optical & precision equipmentDescription
Reaģentu, kalibratoru, kvalitātes kontroles materiālu un palīgmateriālu iegāde Randox automātiskajām un pusautomātiskajām analizēšanas sistēmām