Obnova chodníku ul. Husova – Smetanovy sady v Jeseníku
TED · 611816-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated€649,374 · 15,688,228 CZK
Awarded€734,566 · 17,746,369.28 CZK
WinnerKARETA s.r.o.
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Město Jeseník in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| STRABAG a.s. | 2 | €620,201 | 2026-06-25 |
| BERKASTAV s.r.o. | 2 | €562,365 | 2026-06-25 |
| KARETA s.r.o. | 1 | €1,986,080 | 2026-06-02 |
Full buyer profile: what Město Jeseník buys and who wins it →
CPV codes
45233160 Construction work45233222 Construction work45316100 Construction work45233200 Construction work45233100 Construction work45233000 Construction workDescription
Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v rekonstrukci stávajícího chodníku a zábradlí včetně doplnění nového veřejného osvětlení a revitalizace stávající zeleně v ulici Husova – Smetanovy sady v Jeseníku. Součástí předmětu díla/veřejné zakázky je koordinace díla zhotovitele s vlastníkem malé elektrické elektrárny v řešeném území, který v roce 2026 má v záměru realizovat její rekonstrukci.