Měření, posuzování a snižování hlukové zátěže
TED · 599321-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated€7,024,503 · 170,000,000 CZK
Awarded€7,024,503 · 170,000,000 CZK
WinnerAkulab s.r.o.
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Ředitelství silnic a dálnic s. p. in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Ing. David Kail - AKUSTICKÉ CENTRUM | 10 | €613,125 | 2026-08-20 |
| SEZAKO Prostějov s.r.o. | 9 | €19,493,146 | 2026-08-14 |
| ZEPRIS s.r.o. | 5 | €673,479 | 2026-07-28 |
| EKOLA group, spol. s r.o. | 5 | €24,419 | 2026-07-28 |
| ASTON - služby v ekologii, s.r.o. | 4 | €137,001 | 2026-07-30 |
Full buyer profile: what Ředitelství silnic a dálnic s. p. buys and who wins it →
CPV codes
90742000 Sewage, refuse, cleaning & environmentalDescription
Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS budou služby spočívající v realizaci měření hluku a zpracování hlukových posouzení, a to: a)Ověřovací měření hluku a hlukové posouzení vyhodnocující hlukovou zátěž požadované lokality s případným návrhem vhodných protihlukových opatření, b)Zpracování podkladů pro snižování hlukové zátěže zejména v okolí silnic I. tříd dle standardizované etapizace ŘSD.