Konsultförsörjning, IT konsulter till Region Skåne
TED · 596836-2026Contract noticeCloses in 27 days · 2026-09-27
Buyer
NameRegion Skåne, Koncernstab inköp och ekonomistyrning
CountrySE
Published2026-08-31
Deadline2026-09-27
Value
Estimated€45,450,414 · 500,000,000 SEK
Awarded—
CPV codes
72000000 IT services: consulting, software, internetDescription
Upphandlingen avser ramavtal för successiva inköp av konsulter.