Доставка на лабораторни реактиви и консумативи - част 1
TED · 604654-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated€80,440 · 80,439.83 EUR
Awarded€20,684 · 20,684 EUR
WinnerЕЛТА 90М ООД
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from НАЦИОНАЛЕН ЦЕНТЬР ПО ЗАРАЗНИ И ПАРАЗИТНИ БОЛЕСТИ in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| РИДАКОМ ЕООД | 4 | €34,275 | 2026-08-25 |
| АКВАХИМ 2020 ЕООД | 3 | €52,833 | 2026-08-28 |
| ДАНС ФАРМА ЕООД | 3 | €20,831 | 2026-08-24 |
| ФОТ ООД | 3 | €3,915 | 2026-06-25 |
| Диамед ООД | 3 | €3,687 | 2026-08-31 |
Full buyer profile: what НАЦИОНАЛЕН ЦЕНТЬР ПО ЗАРАЗНИ И ПАРАЗИТНИ БОЛЕСТИ buys and who wins it →
CPV codes
33696500 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Доставка на лабораторни реактиви и консумативи - част 1 Обществената поръчка включва 41 обособени позиции. Техническата спецификация за отделните подпозиции е подробно описана в Приложение 1.