Zakup i dostawa sprzętu sportowego, odzieży sportowej i obuwia sportowego oraz ringu bokserskiego wraz z montażem, uruchomieniem i przeprowadzeniem szkolenia dla kadry instruktorskiej z podziałem na 4 zadania:
TED · 596635-2026Contract noticeCloses in 20 days · 2026-09-21
Buyer
NameSkarb Państwa - 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy
CountryPL
Published2026-08-31
Deadline2026-09-21
Value
Estimated€246,346 · 1,060,840 PLN
Awarded—
CPV codes
37400000 Musical instruments, sport, toys, artDescription
Zadanie nr 1 – sprzęt sportowy; Zadanie nr 2 – odzież sportowa i obuwie sportowe; Zadanie nr 3 – sprzęt sportowy; Zadanie nr 4 – ring bokserski.