Pasākuma “Rīgas Gastronomijas forums” organizēšana un pakalpojumu nodrošināšana
TED · 609762-2026Award notice · social & specific servicesawardedNo deadline given
Buyer
NameRīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde
CountryLV
Published2026-09-04
Deadline—
Value
Estimated—
Awarded€103,400 · 103,400 EUR
WinnerSabiedrība ar ierobežotu atbildību "Goal Events Group"
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Rīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ERNST & YOUNG BALTIC" | 1 | €1,326,000 | 2026-08-04 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Media House" | 1 | €800,000 | 2026-07-14 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Apgāds Zvaigzne ABC" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "V-Media" | 1 | €650,745 | 2026-07-16 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lielvārds" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GLOBUSS A" | 1 | €581,112 | 2026-07-14 |
CPV codes
79952000 Business services: law, marketing, consultingDescription
Pasākuma “Rīgas Gastronomijas forums” organizēšana un pakalpojumu nodrošināšana