„Доставка на лабораторно оборудване за научни проучвания по проекти на МУ-Пловдив по обособени позиции“
Value
Estimated€30,700 · 30,700 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ - ПЛОВДИВ in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| АСМ 2 ЕООД | 1 | €351,750 | 2026-08-10 |
| КАПИТАЛ ФАРМ ЕООД | 1 | €213,100 | 2026-07-14 |
| КУАНТУМ МЕДИКЪЛ ГРУП ЕООД | ФОТ ООД | ВИВАФАРМА САЛЮШЪНС ООД | 1 | €64,970 | 2026-06-09 |
| Интермедика Груп ЕООД | 1 | €34,460 | 2026-05-26 |
Full buyer profile: what МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ - ПЛОВДИВ buys and who wins it →
CPV codes
38000000 Laboratory, optical & precision equipmentDescription
Предметът на настоящата обществена поръчка е обособен в 2 (две) обособени позиции от отделните работни проектни пакети, както следва: Национална пътна карта на научна инфраструктура 2020-2027, МОН. Споразумение № Д01-147/ 25.07.2025 г. „Национален Университетски Комплекс за Биомедицински и Приложни Изследвания, обвързан с участие в BBMRI-ERIC“, Катедра“ Медицинска биология“ ОП № 1 : Доставка на настолна центрофуга - 1 брой Проект КП-06-Н96/11 от 10.12.2025г. финансиран от Фонд "Научни изследвания" на тема „Оценка на биологичната активност и биопестицидния потенциал на етерично масло от диворастящ коноп (Cannabis sativa L.) в България“ ОП № 2: Доставка на високооборотен хомогенизатор - 1 брой