Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu na wykonywanie procedury termolezji w Poradni Neurochirurgicznej oraz w Poradni Leczenia Bólu
TED · 503001-2026Award notice · social & specific servicesNo deadline given
Buyer
NameWojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
CountryPL
Published2026-07-21
Deadline—
Value
Estimated—
Awarded€388,125 · 1,680,000 PLN
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Onkosystem.pl Sp. z o.o. | 1 | €5,167,258 | 2026-08-06 |
| Piotr Lipiński Gabinet Urologiczny | 1 | €319,804 | 2026-07-17 |
| Prywatna Praktyka Lekarska Wiesława Bilińska | 1 | €296,715 | 2026-05-22 |
| KARDIOMED SPECJALISTYCZNY GABINET INTERNISTYCZNY - Piotr Debich | 1 | €275,153 | 2026-07-23 |
| Indywidualna Praktyka Lekarska Kacper Radwański | 1 | €169,551 | 2026-05-22 |
CPV codes
85120000 Health & social work servicesDescription
Przedmiotem konkursu ofert jest wykonywanie procedury termolezji w Poradni Neurochirurgicznej oraz w Poradni Leczenia Bólu na rzecz pacjentów Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi