Viličarji (sklopi 1, 2 in 3)
TED · 607184-2026Contract noticeCloses in 32 days · 2026-10-05
Buyer
NameLUKA KOPER, pristaniški in logistični sistem, delniška družba
CountrySI
Published2026-09-03
Deadline2026-10-05
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from LUKA KOPER, pristaniški in logistični sistem, delniška družba in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Kvartalno poročanje - II. kvartal 2026 | 2 | €149,614 | 2026-07-09 |
| Liebherr-MCCtec Rostock GmbH | 1 | €5,128,000 | 2026-05-04 |
| Kvartalno poročanje - II. kvartal 2026 - kategorija 1 | Kvartalno poročanje - II. kvartal 2026 - kategorija 2 | METALNA-SRM proizvodnja, storitve in trgovina d.o.o. | CRANCONT podjetje za inženiring, marketing, svetovanje in zastopanje, d.o.o. | SICK GmbH | Alimak Group Italy Srl | GIA - S industrijska oprema, d.o.o. | 1 | €861,358 | 2026-07-08 |
| TEC Container S.A. | 1 | €56,500 | 2026-05-15 |
| RIK d.o.o. trgovina in storitve Ljubljana | 1 | €9,118 | 2026-07-09 |
CPV codes
42000000 Industrial machineryDescription
Predmet naročila so viličarji (sklopi 1, 2 in 3).