DWDM PROGRAMINĖS IR TECHNINĖS ĮRANGOS PALAIKYMO PASLAUGOS (PPR-470)
TED · 598524-2026Contract noticeCloses in 29 days · 2026-09-30
Buyer
NameIšteklių agentūra prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
CountryLT
Published2026-08-31
Deadline2026-09-30
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Išteklių agentūra prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| UAB Asseco Lietuva | 3 | €1,192,451 | 2026-08-19 |
| UAB CORNER CASE TECHNOLOGIES | 1 | €371,901 | 2026-05-05 |
| WhiteBit | 1 | €166,012 | 2026-07-27 |
CPV codes
72261000 IT services: consulting, software, internet50330000 Repair & maintenance servicesDescription
Perkančioji organizacija (Informatikos ir ryšių departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos) turi PacketLight Networks gamintojo DWDM įrangą, todėl siekia šiuo pirkimu įsigyti gamintojo programinės įrangos palaikymo ir techninės įrangos garantinės priežiūros pratęsimo paslaugas.