ΕΠΕΙΓΟΥΣΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΟΔΙΚΩΝ ΔΙΚΤΥΩΝ , ΥΔΑΤΟΡΕΜΑΤΩΝ, ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΩΝ, ΣΤΡΑΓΓΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΣΥΛΛΕΚΤΗΡΙΩΝ ΤΑΦΡΩΝ ΤΗΣ Π.Ε ΠΙΕΡΙΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΛΗΓΕΙΣΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΥ ΔΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΟΥ
TED · 606142-2026Contract noticeCloses in 42 days · 2026-10-15
Buyer
NameΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΙΕΡΙΑΣ, ΥΠΟΔ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΕ Πιερίας
CountryEL
Published2026-09-03
Deadline2026-10-15
Value
Estimated€1,048,387 · 1,048,387.1 EUR
Awarded—
CPV codes
90522400 Sewage, refuse, cleaning & environmental45246410 Construction workDescription
ΕΠΕΙΓΟΥΣΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΟΔΙΚΩΝ ΔΙΚΤΥΩΝ , ΥΔΑΤΟΡΕΜΑΤΩΝ, ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΩΝ, ΣΤΡΑΓΓΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΣΥΛΛΕΚΤΗΡΙΩΝ ΤΑΦΡΩΝ ΤΗΣ Π.Ε ΠΙΕΡΙΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΛΗΓΕΙΣΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΥ ΔΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΟΥ