Usługa monitoringu i ochrony w siedzibach Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy.
TED · 611047-2026Contract noticeCloses in 31 days · 2026-10-05
Buyer
NameZakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
CountryPL
Published2026-09-04
Deadline2026-10-05
Value
Estimated€534,837 · 2,316,540.39 PLN
Awarded—
CPV codes
79710000 Business services: law, marketing, consultingDescription
Przedmiotem zamówienia jest usługa monitoringu i ochrony w siedzibach Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Szczegółowy opis zamówienia oraz zasady i warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących integralną część SWZ.