Ramavtal Konsulttjänster provningsledare 2026
TED · 598310-2026Contract noticeCloses in 30 days · 2026-09-30
Buyer
NameSkolfastigheter i Stockholm Aktiebolag (SISAB)
CountrySE
Published2026-08-31
Deadline2026-09-30
Value
Estimated€454,504 · 5,000,000 SEK
Awarded—
CPV codes
71600000 Architecture, engineering & inspection71632000 Architecture, engineering & inspectionDescription
Denna ramavtalsupphandling avser konsulttjänster för provningsledare. Uppdrag avser samordnad funktionsprovning av installationssystem i om-, till- och nybyggnadsprojekt samt ROT-arbeten.