Privalomo profilaktinio darbuotojų sveikatos patikrinimo paslaugos
TED · 602316-2026Contract noticeCloses in 20 days · 2026-09-21
Buyer
NameValstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (PV)
CountryLT
Published2026-09-01
Deadline2026-09-21
Value
Estimated€0 · 0 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (PV) in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| UAB InMedica | SDG | UAB Tavo sveikatos namai | UAB "Baltic Medics" | Diagnostikos laboratorija | 1 | €214,017 | 2026-08-14 |
Full buyer profile: what Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (PV) buys and who wins it →
CPV codes
85100000 Health & social work servicesDescription
VĮ Valstybinių miškų urėdija numato įsigyti Privalomo profilaktinio darbuotojų sveikatos patikrinimo paslaugas. Pirkimas skaidomas į 5 (penkias) pirkimo objekto dalis. Pirkimo objektų aprašymas pateiktas Specialiųjų sąlygų 1 priede „Privalomo profilaktinio darbuotojų sveikatos patikrinimo paslaugų pirkimo techninė specifikacija“.