Viešojo judriojo ryšio duomenų perdavimo paslaugų pirkimas (PPR-465)
TED · 609596-2026Contract noticeCloses in 32 days · 2026-10-06
Buyer
NameIšteklių agentūra prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
CountryLT
Published2026-09-04
Deadline2026-10-06
Value
Estimated€4,132,231 · 4,132,231.4 EUR
Awarded—
CPV codes
64212000 Postal & telecommunications servicesDescription
Išteklių agentūra prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija planuoja įsigyti viešojo judriojo ryšio duomenų perdavimo paslaugas ir sudaryti preliminariąją sutartį su 1 tiekėju.