„Доставка, монтаж и гаранционна поддръжка на уреди за битово отопление на пелети в изпълнение на проект „Подобряване качеството на атмосферния въздух чрез подмяна на отоплителните устройства на твърдо гориво с други алтернативни форми на отопление на територията на община Благоевград”, по приоритет 5 „Въздух“ на Програма „Околна среда“ 2021-2027 г. – ЕТАП III“
TED · 611408-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated€59,660 · 59,660.17 EUR
Awarded€44,425 · 44,425 EUR
WinnerЕКОТЕРМ КОМПАНИЯ ЕООД
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from ОБЩИНА БЛАГОЕВГРАД in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| еКЛИМА ЕООД | 2 | €972,124 | 2026-08-17 |
| МЕГА ЕЛЕКТРОНИКС-АП ООД | 1 | €476,441 | 2026-05-28 |
| Кооперация ПАНДА | НАД ДИЗАЙН ЕООД | 1 | €88,735 | 2026-05-11 |
| НАД ДИЗАЙН ЕООД | 1 | €67,264 | 2026-07-16 |
| ТиБи Флорингс ЕООД | 1 | €59,903 | 2026-08-14 |
Full buyer profile: what ОБЩИНА БЛАГОЕВГРАД buys and who wins it →
CPV codes
39715200 Furniture, furnishings, appliancesDescription
„Доставка, монтаж и гаранционна поддръжка на уреди за битово отопление на пелети в изпълнение на проект „Подобряване качеството на атмосферния въздух чрез подмяна на отоплителните устройства на твърдо гориво с други алтернативни форми на отопление на територията на община Благоевград”, по приоритет 5 „Въздух“ на Програма „Околна среда“ 2021-2027 г. – ЕТАП III“