Zad. 1 Klipsy polimerowe
TED · 610383-2026Award noticeawardedNo deadline given
Buyer
NameGórnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
CountryPL
Published2026-09-04
Deadline—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Edwards Lifesciences Polska Sp. z o.o. | 2 | €449,432 | 2026-08-05 |
| BIOTRONIK Polska Sp. z o.o. | 2 | €447,329 | 2026-06-29 |
| Medtronic Poland Sp. z o.o. | 2 | €134,162 | 2026-09-03 |
| Arthrex Polska Sp. z o.o. | 2 | €58,569 | 2026-07-15 |
| Billmed Sp. z o.o. | 2 | €54,351 | 2026-09-03 |
CPV codes
33140000 Medical equipment & pharmaceuticals33141122 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa implantów chirurgii ogólnej i naczyniowej Zad. 1 Klipsy polimerowe Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 2b do SWZ