ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΥ 67ΟΥ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, 05 – 15.11.2026
TED · 606016-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated€187,200 · 187,200 EUR
Awarded€184,254 · 184,254 EUR
WinnerGS ΤΡΑΒΕΛ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| GS ΤΡΑΒΕΛ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ | 1 | €248,473 | 2026-09-02 |
Full buyer profile: what ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ buys and who wins it →
CPV codes
55110000 Hotel, restaurant & retail tradeDescription
Αντικείμενο της σύμβασης είναι οι υπηρεσίες φιλοξενίας για τη διοργάνωση του 67ου Φεστιβάλ Κινηματογράφου Θεσσαλονίκης, το οποίο θα διαρκέσει 11 συνεχείς ημέρες, από ημέρα Πέμπτη έως ημέρα Κυριακή, από τις 05 έως τις 15 Νοεμβρίου 2026. Ειδικότερα, το αντικείμενο του διαγωνισμού αφορά σε υπηρεσίες ξενοδοχείων.