(DFP.271.134.2026.AMW) Obsługa serwisowa aparatów RadixAct i Cyberknife, wraz z asystą techniczną i wsparciem serwisowym Precision Accuray
TED · 612389-2026Contract noticeCloses in 6 days · 2026-09-10
Value
Estimated€1,646,053 · 7,129,550 PLN
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Radiometer Sp. z o.o. | 1 | €3,593,907 | 2026-08-17 |
| Euroimmun Polska Sp. z o.o. | 1 | €2,075,660 | 2026-07-23 |
| Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o. | 1 | €326,926 | 2026-06-10 |
| Aesculap Chifa Sp. z o.o. | 1 | €294,011 | 2026-08-17 |
| Decsoft S.A. | Anthillo Solutions Sp. z o.o. | 1 | €219,422 | 2026-05-08 |
Full buyer profile: what SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE buys and who wins it →
CPV codes
50421000 Repair & maintenance services72611000 IT services: consulting, software, internetDescription
Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatów RadixAct i Cyberknife, wraz z asystą techniczną i wsparciem serwisowym Precision Accuray. Szczegółowy zakres czynności wymaganych do obsługi serwisowej zawiera załącznik nr 1a do SWZ (arkusz cenowy)