D55, 5506 Napajedla – Babice, 3. etapa a D55, 5507 Babice – Staré Město
TED · 610802-2026Award notice · modificationNo deadline given
Value
Estimated—
Awarded€117,967,907 · 2,849,986,668 CZK
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Ředitelství silnic a dálnic s. p. in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| PORR a.s. | 53 | €2,202,666,920 | 2026-08-25 |
| Skanska a.s. | 47 | €2,502,186,187 | 2026-08-19 |
| STRABAG a.s. | 44 | €323,524,958 | 2026-08-26 |
| SILNICE GROUP a.s. | 27 | €23,424,389 | 2026-08-25 |
| Značky Morava, a.s. | 26 | €33,849,767 | 2026-09-04 |
Full buyer profile: what Ředitelství silnic a dálnic s. p. buys and who wins it →
CPV codes
45233110 Construction workDescription
Předmětem plnění veřejné zakázky je vybudování stavby dálnice D55, která se skládá ze dvou dílčích částí, a to 5506 Napajedla – Babice, 3. etapa a 5507 Babice – Staré Město. Stavba bude navazovat na stavbu D55, 5506.2 Napajedla – Babice a dále na stavbu D55, 5508 Staré Město – Moravský Písek. Dojde k naplnění potřeby zlepšení plynulosti a bezpečnosti dopravy v daném regionu, snížení nehodovosti, snížení hlukové a emisní zátěže v obytné zástavbě.