Būvniecības ieceres izstrāde un autoruzraudzība “Gājēju ietves un velosipēdu ceļa izbūve Tērvetes ielas posmā no Baložu ielas līdz Jelgavas valstspilsētas administratīvajai robežai"
TED · 600602-2026Award notice · modificationawardedNo deadline given
Value
Estimated—
Awarded€47,400 · 47,400 EUR
WinnerSabiedrība ar ierobežotu atbildību "3C"
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Jelgavas valstspilsētas pašvaldība in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| SIA "Elerts" | 2 | €2,520 | 2026-08-25 |
| CBS Igate SIA | 1 | €2,922,722 | 2026-08-12 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GEO CONSULTANTS" | 1 | €36,420 | 2026-08-27 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Euro Lux" | 1 | €5,000 | 2026-08-19 |
Full buyer profile: what Jelgavas valstspilsētas pašvaldība buys and who wins it →
CPV codes
71320000 Architecture, engineering & inspection71248000 Architecture, engineering & inspectionDescription
Būvniecības ieceres izstrāde un autoruzraudzība “Gājēju ietves un velosipēdu ceļa izbūve Tērvetes ielas posmā no Baložu ielas līdz Jelgavas valstspilsētas administratīvajai robežai"