Zajištění psychodiagnostických nástrojů včetně školení – část 4
TED · 598189-2026Award noticeawardedNo deadline given
Buyer
NamePedagogicko-psychologická poradna a Speciálně pedagogické centrum Vysočina
CountryCZ
Published2026-08-31
Deadline—
Value
Estimated€17,974 · 435,000 CZK
Awarded€17,580 · 425,454.55 CZK
WinnerPropsyco, s.r.o.
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Pedagogicko-psychologická poradna a Speciálně pedagogické centrum Vysočina in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Hogrefe – Testcentrum, s.r.o. | 7 | €98,671 | 2026-08-12 |
| Propsyco, s.r.o. | 3 | €43,589 | 2026-08-31 |
CPV codes
33141625 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Předmětem zakázky je zajištění diagnostických nástrojů včetně školení k těmto nástrojům za účelem poskytování odborné psychologické služby v souladu s platnou legislativou a profesními standardy psychologické diagnostiky.