Bankarske usluge - isplata mirovinskih primanja korisnicima u inozemstvo za potrebe HZMO-a
TED · 608286-2026Contract noticeCloses in 34 days · 2026-10-07
Value
Estimated€1,350,000 · 1,350,000 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from HRVATSKI ZAVOD ZA MIROVINSKO OSIGURANJE in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| CROATIA osiguranje d.d. | 1 | €110,274 | 2026-07-23 |
Full buyer profile: what HRVATSKI ZAVOD ZA MIROVINSKO OSIGURANJE buys and who wins it →
CPV codes
66115000 Financial & insurance servicesDescription
Predmet nabave su bankarske usluge - isplata mirovinskih primanja korisnicima u inozemstvo za potrebe HZMO-a sukladno detaljnom opisu u tehničkoj specifikaciji ove dokumentacije o nabavi.