„Доставка на лекарствени продукти по Рамково споразумение № РД-11-393 от 12.09.2025 г. за нуждите на „Комплексен онкологичен център – Стара Загора“ ЕООД“
TED · 604486-2026Award notice · modificationawardedNo deadline given
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР - СТАРА ЗАГОРА ЕООД in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ФЬОНИКС Фарма ЕООД | 1 | €9,291,009 | 2026-05-20 |
| АЛТА ФАРМАСЮТИКЪЛС ООД | СОФАРМА ТРЕЙДИНГ АД | ФЬОНИКС Фарма ЕООД | 1 | €1,508,321 | 2026-06-26 |
| ЕКОСТАЛ ЕООД | КАНБЕРА ПАКАРД-БЪЛГАРИЯ ЕООД | 1 | €187,415 | 2026-06-04 |
Full buyer profile: what КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР - СТАРА ЗАГОРА ЕООД buys and who wins it →
CPV codes
33600000 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
„Доставка на лекарствени продукти по Рамково споразумение № РД-11-393 от 12.09.2025 г. за нуждите на „Комплексен онкологичен център – Стара Загора“ ЕООД“ по покана с изх. № 1204/22.10.2025г.