Optimizacija programske podrške za tržište električne energije
TED · 602748-2026Award noticeawardedNo deadline given
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from HOPS d.d. in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| KONČAR d.d. | 2 | €855,000 | 2026-07-28 |
| COMBIS d.o.o. | 1 | €72,411 | 2026-07-27 |
| KONČAR - Digital d.o.o. | 1 | €42,370 | 2026-07-28 |
| IGEA d.o.o. | 1 | €10,230 | 2026-07-27 |
| STUDIO ELEKTRONIKE RIJEKA d. o. o. | 1 | — | 2026-09-02 |
CPV codes
72262000 IT services: consulting, software, internetDescription
Predmet nabave su usluge prilagodbe, modernizacije i uvođenja novih programskih sustava radi optimizacije tehnologija za razvoj aplikacija i arhitekture sustava radi uspostave standardiziranog, sigurnog i održivog tehnološkog okvira za razvoj, isporuku i održavanje IT rješenja koja pružaju podršku tržišnim funkcijama Hrvatskog operatora prijenosnog sustava d.d.