Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un būvdarbi "Mehāniskās ventilācijas sistēmas pārbūve Daugavpils Valsts ģimnāzijas ēkas Cietokšņa ielā 33 ķīmijas mācību priekšmeta telpu blokā"
TED · 607388-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated—
Awarded€23,840 · 23,840 EUR
WinnerSabiedrība ar ierobežotu atbildību "NORTEKS"
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Daugavpils valstspilsētas pašvaldība in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latgales Ceļdaris" | 5 | €4,883,154 | 2026-08-17 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LBM" | 4 | €6,336,584 | 2026-08-27 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BUILDER INDUSTRY" | 3 | €4,285,162 | 2026-09-02 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BELMAST BŪVE" | 2 | €2,270,272 | 2026-06-30 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums" | 2 | €318,716 | 2026-08-13 |
Full buyer profile: what Daugavpils valstspilsētas pašvaldība buys and who wins it →
CPV codes
45000000 Construction work71000000 Architecture, engineering & inspection71320000 Architecture, engineering & inspectionDescription
Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un būvdarbi "Mehāniskās ventilācijas sistēmas pārbūve Daugavpils Valsts ģimnāzijas ēkas Cietokšņa ielā 33 ķīmijas mācību priekšmeta telpu blokā"