Společný nákup kráčivých rypadel (rok 2026)
TED · 608224-2026Contract noticeCloses in 32 days · 2026-10-06
Buyer
Name—
Country—
Published2026-09-03
Deadline2026-10-06
Value
Estimated€1,759,179 · 42,500,000 CZK
Awarded—
CPV codes
43262000 Mining, quarrying & construction machineryDescription
Všeobecným předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka kráčivých rypadel včetně příslušenství a předplaceného záručního servisu