5656095, „Transporto priemonių ir su jomis susijusių įrenginių remonto, priežiūros ir kitos paslaugos (DPS)“, Konkretus pirkimas Nr. 1 "Transporto priemonių ir su jomis susijusių įrenginių remonto, priežiūros ir kitų paslaugų pirkimas", 9018811
TED · 610886-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated—
Awarded€3,450,000 · 3,450,000 EUR
WinnerSolaris Bus & Coach LT UAB | Veimutas IĮ | Saločiai ir partneriai UAB
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from UAB Vilniaus viešasis transportas (PV) in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| I.Į. "Veimutas" | 1 | €1,200,000 | 2026-09-04 |
| UAB "Altas Automotive" | 1 | €600,000 | 2026-08-19 |
Full buyer profile: what UAB Vilniaus viešasis transportas (PV) buys and who wins it →
CPV codes
50100000 Repair & maintenance servicesDescription
Konkretus pirkimas Nr. 1 "Transporto priemonių ir su jomis susijusių įrenginių remonto, priežiūros ir kitų paslaugų pirkimas", 9018811