Доставка на лекарствен продукт с INN: Vamorolone
TED · 598910-2026Award notice · modificationawardedNo deadline given
Buyer
NameСпециализирана болница за активно лечение по детски болести – проф.Иван Митев ЕАД
CountryBG
Published2026-08-31
Deadline—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Специализирана болница за активно лечение по детски болести – проф.Иван Митев ЕАД in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| РЕИМЕКС ФАРМА ООД | 10 | €10,300,367 | 2026-08-31 |
| ФАРМАПРО ООД | 6 | €16,974,277 | 2026-08-31 |
| Ер-Ким Фармасютикълс България ЕООД | 4 | €148,350 | 2026-07-22 |
| ФАРМА КОНСУЛТ БЪЛГАРИЯ ООД | 3 | €520,525 | 2026-05-18 |
| МагнаФарм България ЕАД | 2 | €404,604 | 2026-08-31 |
CPV codes
33600000 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Доставка на лекарствен продукт с INN: Vamorolone , включен в списъка по чл. 266а, ал. 2 от ЗЛПХМ.