OPREMANJE OSNOVNE ŠKOLE HORVATI
TED · 611796-2026Contract noticeCloses in 10 days · 2026-09-14
Value
Estimated€900,000 · 900,000 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from GRAD ZAGREB in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| MODEL-EDUCA d.o.o. | SYGMA d.o.o. | 1 | €531,755 | 2026-06-29 |
| MODEL-EDUCA d.o.o. | 1 | €454,310 | 2026-05-27 |
CPV codes
39160000 Furniture, furnishings, appliancesDescription
Predmet nabave je opremanje Osnovne škole Horvati. CPV oznaka i naziv: 39160000 – školski namještaj Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno