Изграждане на ФЕЦ за собствени нужди на съществуващи сгради на територията на пристанище Сарафово, Лодкостоянка Крайморие и Лодкостоянка Ченгене скеле, в три обособени позиции.
Value
Estimated€101,638 · 198,787.56 BGN
Awarded€40,949 · 40,949.48 EUR
WinnerТЕХНОЕНЕРГОСТРОЙ ЕООД
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from ОБЩИНА БУРГАС in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ИНФРА ЕКСПЕРТ АД | 5 | €6,768,431 | 2026-08-27 |
| БУРГАСЦВЕТ - 90 - ТАНЕВ ЕООД | 4 | €819,193 | 2026-08-07 |
| ЧИСТОТА ЕООД | 4 | €556,898 | 2026-08-27 |
| РЕНДСТРОЙ ЕООД | 3 | €762,215 | 2026-06-19 |
| ДЖИ ПИ ГРУП АД | 2 | €1,725,239 | 2026-05-08 |
Full buyer profile: what ОБЩИНА БУРГАС buys and who wins it →
CPV codes
45000000 Construction workDescription
Изграждане на ФЕЦ за собствени нужди на съществуващи сгради на територията на пристанище Сарафово, Лодкостоянка Крайморие и Лодкостоянка Ченгене скеле, в три обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1: "Изграждане на ФЕЦ 30kW с батерия 40kWh за собствени нужди върху покрива и козирка на съществуващи сгради с идентификатори 07079.820.1246.1 и 07079.820.1246.2 по КККР на гр. Бургас (пристанище Сарафово)"; Обособена позиция № 2: „Изграждане на ФЕЦ 10 kW с батерия 20 kWh за собствени нужди на покрива на съществуваща сграда с идентификатор 07079.10.1331.1 по КККР на гр. Бургас (Лодкостоянка Крайморие)“; Обособена позиция № 3: „Изграждане на фотоволтаична електроцентрала (ФЕЦ) 20kW с батерия 20kWh за собствени нужди на покрива на съществуваща сграда с идентификатор 07079.10.1367.1 по КККР на гр. Бургас (Лодкостоянка Ченгене скеле)“ Подробно описание на дейностите, включени в обхвата на настоящата обществена поръчка се съдържат в Техническата спецификация за всяка обособена позиция, неразделна част от докуметацията за обществена поръчка.