Nadzor elektroenergetskog sustava u realnom vremenu
TED · 605572-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated€900,000 · 900,000 EUR
Awarded—
WinnerSTUDIO ELEKTRONIKE RIJEKA d. o. o.
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from HOPS d.d. in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| KONČAR d.d. | 2 | €855,000 | 2026-07-28 |
| COMBIS d.o.o. | 1 | €72,411 | 2026-07-27 |
| KONČAR - Digital d.o.o. | 1 | €42,370 | 2026-07-28 |
| IGEA d.o.o. | 1 | €10,230 | 2026-07-27 |
| CROZ d.o.o. | 1 | — | 2026-09-02 |
CPV codes
72310000 IT services: consulting, software, internetDescription
Predmet nabave je nabava uređaja za nadzor elektroenergetskog sustava u realnom vremenu i pripadajuće usluge u skladu s Troškovnikom i Tehničkom specifikacijom. Ovom nabavom rješava se proširenje postojećih sustava nadzora elektroenergetskog sustava, nabava novih uređaja i njihova integracija u postojeće sustave, nadogradnja centralnih sustava novim funkcijama te proširenje postojećih funkcija za nadzor primarne regulacije na nove lokacije EES-a.