Svoz odpadu pro obce ze Společenství obcí Žďársko
TED · 612317-2026Contract noticeCloses in 35 days · 2026-10-09
Buyer
Name—
Country—
Published2026-09-04
Deadline2026-10-09
Value
Estimated€3,874,333 · 93,600,000 CZK
Awarded—
CPV codes
90500000 Sewage, refuse, cleaning & environmentalDescription
Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb v oblasti odpadového hospodářství – v souladu s obecně závaznými vyhláškami obce a v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů a v souladu s platnou legislativou, a poskytnutí dalších služeb a dodávek konkrétně specifikovaných níže. Konkrétně je předmětem veřejné zakázky sběr, svoz a likvidace směsného komunálního odpadu a tříděných složek komunálního odpadu (tj. poskytování služeb odpadového hospodářství)