Hyra av maskiner och verktyg
TED · 598495-2026Contract noticeCloses in 28 days · 2026-09-28
Buyer
Name—
Country—
Published2026-08-31
Deadline2026-09-28
Value
Estimated€545,405 · 6,000,000 SEK
Awarded—
CPV codes
42000000 Industrial machineryDescription
Upphandlingen avser att tillgodose beställarens behov av att hyra maskiner (utan förare) och verktyg som kan behövas i beställarens verksamhet. Avtalet kommer att användas som ett komplement till beställarens egen maskinutrustning. Volymen/värdet kan variera från år till år och beställaren garanterar inga volymer.