„Извършване на дейности по поддръжка на общинска пътна мрежа и улици във връзка с преминаване на колоездачна обиколка на Италия по общинската пътна мрежа и улиците на гр. Велико Търново“
TED · 505785-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated€132,380 · 132,380 EUR
Awarded€132,379 · 132,379.26 EUR
WinnerПЪТНИ СТРОЕЖИ - ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЕАД
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from ОБЩИНА ВЕЛИКО ТЪРНОВО in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ПЪТНИ СТРОЕЖИ - ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЕАД | 4 | €750,065 | 2026-08-25 |
| ХЕМУС 2000 ЕООД | 3 | €4,315,756 | 2026-09-02 |
| МИСТРАЛ 7 ООД | 2 | €5,214,768 | 2026-09-02 |
| ОРГАНИЗАЦИЯ НА ДВИЖЕНИЕТО, ПАРКИНГИ И ГАРАЖИ ЕООД | 2 | €3,579,043 | 2026-08-31 |
| КРИС СТРОЙ РЕМОНТ ЕООД | 2 | €2,535,829 | 2026-09-01 |
Full buyer profile: what ОБЩИНА ВЕЛИКО ТЪРНОВО buys and who wins it →
CPV codes
45233120 Construction workDescription
„Извършване на дейности по поддръжка на общинска пътна мрежа и улици във връзка с преминаване на колоездачна обиколка на Италия по общинската пътна мрежа и улиците на гр. Велико Търново“