„Услуги по почистване на помещения на Министерство на регионалното развитие и благоустройството, използващи се от регионалните звена на ГД ГРАО, ГД СППРР и дирекция УТС, намиращи се извън територията на град София“
TED · 611982-2026Award noticeawardedNo deadline given
Buyer
NameМИНИСТЕРСТВО НА РЕГИОНАЛНОТО РАЗВИТИЕ И БЛАГОУСТРОЙСТВОТО
CountryBG
Published2026-09-04
Deadline—
Value
Estimated€40,000 · 40,000 EUR
Awarded€39,342 · 39,342.449 EUR
WinnerПРОФИКЛИЙН ЕООД
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from МИНИСТЕРСТВО НА РЕГИОНАЛНОТО РАЗВИТИЕ И БЛАГОУСТРОЙСТВОТО in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ПРОФИКЛИЙН ЕООД | 1 | €324,827 | 2026-08-31 |
CPV codes
90911200 Sewage, refuse, cleaning & environmentalDescription
Услуги по почистване на помещения на Министерство на регионалното развитие и благоустройството, използващи се от регионалните звена на ГД ГРАО, ГД СППРР и дирекция УТС, намиращи се извън територията на град София.