Jēkabpils militārās bāzes “Indras” izbūve, Krustpils pag., Krustpils nov. (2.kārta)
TED · 597287-2026Contract noticeCloses in 30 days · 2026-09-30
Buyer
NameValsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs
CountryLV
Published2026-08-31
Deadline2026-09-30
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centrs in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Citrus Solutions" | 2 | €39,683,075 | 2026-08-11 |
| LAU Infra Grupa AS | 2 | €909,091 | 2026-05-29 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Valkas ceļi" | 1 | €619,835 | 2026-05-27 |
| SIA "Asfalt.lv" | 1 | €454,545 | 2026-05-27 |
CPV codes
45000000 Construction workDescription
Jēkabpils militārās bāzes “Indras” izbūve, Krustpils pag., Krustpils nov. (2.kārta)