Měření, posuzování a snižování hlukové zátěže
TED · 612097-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated€7,036,715 · 170,000,000 CZK
Awarded€2,869 · 69,300 CZK
WinnerEKOLA group, spol. s r.o.
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Ředitelství silnic a dálnic s. p. in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Ing. David Kail - AKUSTICKÉ CENTRUM | 11 | €682,251 | 2026-09-02 |
| SEZAKO Prostějov s.r.o. | 10 | €19,626,018 | 2026-09-03 |
| Akulab s.r.o. | 6 | €7,076,163 | 2026-09-02 |
| ZEPRIS s.r.o. | 5 | €673,479 | 2026-07-28 |
| EKOLA group, spol. s r.o. | 5 | €24,419 | 2026-07-28 |
Full buyer profile: what Ředitelství silnic a dálnic s. p. buys and who wins it →
CPV codes
90742000 Sewage, refuse, cleaning & environmentalDescription
Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS budou služby spočívající v realizaci měření hluku a zpracování hlukových posouzení, a to: a)Ověřovací měření hluku a hlukové posouzení vyhodnocující hlukovou zátěž požadované lokality s případným návrhem vhodných protihlukových opatření, b)Zpracování podkladů pro snižování hlukové zátěže zejména v okolí silnic I. tříd dle standardizované etapizace ŘSD.