Projektēšanas, autoruzraudzības un būvniecības darbi objektā 2304 Massachusetts Ave., NW Washington DC Amerikas Savienotajās valstīs
TED · 599069-2026Contract noticeCloses in 42 days · 2026-10-12
Buyer
NameValsts akciju sabiedrība "Valsts nekustamie īpašumi"
CountryLV
Published2026-08-31
Deadline2026-10-12
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Valsts akciju sabiedrība "Valsts nekustamie īpašumi" in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HAGBERG" | 4 | €1,630,000 | 2026-08-31 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUGSTCELTNE" | 1 | €3,000,000 | 2026-05-18 |
| "Caverion Latvija" SIA | 1 | €450,000 | 2026-07-28 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Arte Baltics" | 1 | €200,000 | 2026-08-13 |
| SIA "NCS LV" | 1 | €120,000 | 2026-08-20 |
Full buyer profile: what Valsts akciju sabiedrība "Valsts nekustamie īpašumi" buys and who wins it →
CPV codes
45000000 Construction work71000000 Architecture, engineering & inspectionDescription
Projektēšanas, autoruzraudzības un būvniecības darbi objektā 2304 Massachusetts Ave., NW Washington DC Amerikas Savienotajās valstīs