DOSTAWA LEKÓW Z PROGRAMÓW LEKOWYCH I CHEMIOTERAPII
TED · 602342-2026Contract noticeCloses in 35 days · 2026-10-06
Buyer
NameUniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku
CountryPL
Published2026-09-01
Deadline2026-10-06
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Radiometer Sp. z o.o. | CIRRO Sp. z o.o. | Bio-Novum Sp. z o.o. | 1 | €466,359 | 2026-07-13 |
| MagnaPharm Poland sp. z o.o. | 1 | €369,256 | 2026-08-18 |
| SONOlife Sp. z o.o. | Philips Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | GE Medical Systems Polska Sp. z o.o. | 1 | €325,294 | 2026-07-30 |
| Urtica Sp. z o.o. | Asclepios S.A. | Komtur Polska Sp. z o.o. | 1 | €290,233 | 2026-05-19 |
| Bialmed Sp. z o.o. | Salus International Sp. z o.o. | 1 | €207,954 | 2026-08-27 |
CPV codes
33651200 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków z programów lekowych i chemioterapii do Apteki Szpitalnej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. L. Zamenhofa w Białymstoku, ul. J. Waszyngtona 17, zwanego dalej Zamawiającym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ.