,,Zakup aparatury i sprzętu oraz wyposażenia medycznego do Punktu Pobrań Krwi, Poradni Okulistycznej, Poradni Proktologicznej oraz Działu Sterylizacji”.
TED · 599584-2026Contract noticeCloses in 28 days · 2026-09-28
Buyer
CountryPL
Published2026-08-31
Deadline2026-09-28
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| YAL Sp. z o.o. | Endoelektronik PL Haber Sp. k. | 1 | €459,901 | 2026-06-03 |
| Abbott Medical Sp. z o.o. | 1 | €209,549 | 2026-07-13 |
| INVESTMED-INVESTCARS-ADAMSKI Sp. k. | 1 | €5,157 | 2026-05-21 |
| Aesculap Chifa Sp. z o.o. | 1 | €4,521 | 2026-05-21 |
CPV codes
33100000 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury i sprzętu oraz wyposażenia medycznego do Punktu Pobrań Krwi, Poradni Okulistycznej, Poradni Proktologicznej oraz Działu Sterylizacji.