Namų ūkiuose susidarančių asbesto šiferio atliekų surinkimo, vežimo ir šalinimo paslaugos
TED · 602725-2026Contract noticeCloses in 35 days · 2026-10-06
Value
Estimated€99,174 · 99,173.55 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Kretingos rajono savivaldybės administracija in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| UAB "Raguvilė Bio" | 1 | €99,174 | 2026-06-12 |
Full buyer profile: what Kretingos rajono savivaldybės administracija buys and who wins it →
CPV codes
90650000 Sewage, refuse, cleaning & environmentalDescription
Perkančioji organizacija numato įsigyti namų ūkiuose susidariusių asbestinio šiferio atliekų surinkimo, vežimo ir šalinimo paslaugas. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede.