IZGRADNJA KUPALIŠTA ŠPANSKO
TED · 607408-2026Award notice · modificationawardedNo deadline given
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from GRAD ZAGREB in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| HEDOM d.o.o. | 4 | €45,883,711 | 2026-05-26 |
| KAMGRAD d.o.o. | 2 | €111,804,534 | 2026-08-07 |
| MEKATRONIK ÜRETIM TEKNOLOJI MÜHENDISLIK ANONIM ŞİRKETİ | 2 | €40,510,783 | 2026-09-02 |
| STRABAG d.o.o. | 1 | €38,152,343 | 2026-09-02 |
| ING-GRAD d.d. | 1 | €19,995,399 | 2026-07-07 |
CPV codes
45210000 Construction workDescription
Opis: IZGRADNJA KUPALIŠTA ŠPANSKO CPV oznaka i naziv: 45210000-2 Radovi na visokogradnji Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno